The best Side of knafeh near me grocery store
The bar fees about $20 for an eight-ounce piece. It’s made with substantial-high quality ingredients and care. As it’s so well-known, just a few are offered at any given time.The lore developed throughout the bar has hungry social media marketing consumers drooling. I traveled above an hour to style it for myself (additional on that later), and